CEE 1000 - 240 kapslí

Kreatinethylester je vylepšený kreatin, který podporuje extrémní svalový růst, výbušnost a příznivě ovlivňuje výkon během tréninku!

MAXXWIN

Dostupnost ve dnech:

479 Kč s DPH

Koupit

396 Kč bez DPH

CEE 1000

Vylepšený kreatin monohydrát! CEE 1000 obsahuje vysoce kvalitní kreatin monohydrát obohacený o organickou složku – ester. Toto spojení reprezentuje novou generaci kreatinu a mnohonásobně zvyšuje jeho účinek i vstřebávání. Příznivého účinku dosáhnete při přívodu 3g kreatinu denně. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodových intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. CEE 1000 podporuje tvorbu čisté svalové hmoty a explozivní sílu, příznivě ovlivňuje výkonnost během náročného tréninku, pomáhá maximalizovat hladiny energie a urychluje regeneraci.

 • Vylepšený kreatin
 • Extrémní svalový růst
 • Tvorba čisté svalové hmoty
 • Výbušná energie
 • Urychluje regeneraci


Doporučené dávkování: Užívejte 2 - 3x denně 2 tobolky a zapít dostatečným množstvím vody nebo vašeho oblíbeného nápoje.

Složení: CEE – Kreatin Ethyl Ester, transparentní želatinová tobolka, látky protispékavé: stearan hořečnatý E470b, fosforečnan vápenatý E341, Oxid křemičitý E551

Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Určeno pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu při teplotě od 12°C do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost na obalu.

Důležité upozornění: Podmínky pro skladování, manipulaci a dopravu:

1. Dodržujte podmínky rozpětí teplot 12°C – 25°C, krátkodobě je možné produkt řádně zabalený v originálním ochranném kartonu vystavit teplotám 5°C – 30°C.

2. Produkt je třeba skladovat v suchém prostředí do max. 60% vlhkosti. Vyvarujte se náhlím změnám teplot a vlhkosti (zabraňte manipulaci v dešti a jiné přírodní vlhkosti, na slunci , v mraze………..)

3. Jelikož Kreatin Ethyl Ester je látka hydroskopická (má schopnost snadno pohlcovat a udržovat vzdušnou vlhkost) dodržujte uvedené podmínky a zabráníte tím poškození výrobků .

 

Nutriční informace

položka

Obsah v 1 tobolce

Obsah v dávce (2 tobolky)

CEE - Kreatin Ethyl Ester

500 mg

1000 mg

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně