SYNEPHRINE MAXX - 60tbl

Přípravek, který se používá k odbourávání tuků a snižování hmotnosti. Zrychluje metabolismus a zvyšuje spalování kalorií.

MAXXWIN

Dostupnost ve dnech:

145 Kč s DPH

Koupit

120 Kč bez DPH

SYNEPHRINE MAXX

Synephrine Maxx obsahuje 100% Synephrine, což je jedna z nejúčinějších látek při redukci tělesné váhy. Synephrine je extrakt z oplodí rostliny Citrus aurantium, která má široké využití a používala se už v čínské medicíně. Synephrine má podobné účinky jako kofein. Obsahuje BioPerine®, která je přírodní patentovaný produkt, zlepšující vstřebávání výživných látek (www.bioperine.com). Synefrin se používá k odbourávání tuků, snižování hmotnosti a nastartování metabolismu. Svým působením podporuje termogenezi (zvyšování produkce tepla v těle při vystavení chladu).

 • Odbourávání tuků
 • Snižování hmotnosti
 • Nastartování metabolismu
 • Zvyšuje spalování kalorií
 • Účinnější s L-Carnitiem Maxx 180.000Doporučené dávkování: Užívejte 2 tablety denně ráno nebo ½ hodiny před výkonem.

Složení: extrakt citrus aurantium (standardizovaný obsah synefrinu), extrakt černého pepře (standardizovaný obsah piperin), plnidlo: maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, látky protispékající: fosforečnan vápenatý E341, stearát hořečnatý E470b

Upozornění na obalu: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

 

Výživové údaje

obsah v 1 tabletě

obsah v dávce (2 tablety)

Synephrin

5 mg

10 mg

Extrakt černého pepře BioPerine® (obsahuje Piperin)

5 mg

10 mg

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně