Men´s Carnitine with Arginine - 60cps

Men´s Carnitine with Arginine je unikátní komplex vysoce účinných přírodních extraktů a látek ke spalování tuku, vhodný zejména pro muže.

MAXXWIN

Dostupnost ve dnech:

199 Kč s DPH

Koupit

164 Kč bez DPH

Men´s Carnitine with Arginine

Spalovač tuku navržený pro muže! Obsahuje Acetyl L-Karnitin (ALC) který je účinnější forma dobře známého a velmi oblíbeného L-Karnitinu. Nejnovější poznatky všeobecně nasvědčují, že ALC je lépe využitelnější. Ovlivňuje metabolismus mastných kyselin, podporuje lepší využití energie v organismu. Zvyšuje odbourávání tuku a tvorbou energie z tukových zásob. Pomáhá zvyšovat fyzický výkon. Zlepšuje schopnost vstřebávání informací, chápání a učení. Arginin hraje důležitou roli v mnoha biologických procesech. Má vliv na vazodilataci cévního řečiště v periferních oblastech těla. Jejich rozšířením dochází lepšímu transportu živin a kyslíku do svalů a tím i jejich rychlejší zásobení a regeneraci.

 • Zbavení se nadbytečných kalorií
 • Zformování postavy
 • Zvyšuje fyzický výkon
 • Urychluje regeneraci
 • Podporuje funkci mozku



Doporučené dávkování: Užívejte 1x denně 2 tobolky.

Složení: Acetyl L-Karnitin, Arginin HCl, Transparentní želatinová tobolka, Fosforečnan vápenatý E341 – protispékavá látka, Stearát hořečnatý E470b – protispékavá látka.

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Nutriční informace

obsah   v 1 tobolce

Obsah   v dávce 2 tobolky

Acetyl L-Karnitin

400 mg

800 mg

Arginin   HCl

100 mg

200 mg

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně