Inosine with Arginine - 60cps

Inosine with Arginine je přípravek pro delší a intenzivnější trénink. Přispívá k přenosu kyslíku v těle.

 

MAXXWIN

Dostupnost ve dnech:

130 Kč s DPH

Koupit

107 Kč bez DPH

Inosine with Arginine

Tento přípravek by se měl spíše nazývat druhý dech, protože řada sportovců, kteří Inosin užívají, popisuje, jak při sportovním výkonu cítí znatelný příval energie a daleko lepší dýchání. Jedná se o jednu z nejúčinnějších látek pro zvýšení kyslíkové kapacity v rámci intenzivní fyzické aktivity. Inosin je látkou zcela bez vedlejších účinků a organismu velmi prospěšnou ve sportu i lékařství. Inosin je přírodní a našemu tělu látka vlastní, která je prekurzorem ATP. Spolu s Argininem, který podporuje rozšíření cév, proudění krve a tím okysličování svalů, působí tyto látky navzájem synergicky.  Díky Inosinu s Argininem se zlepší energetická hladina ve svalech a tělo tak může pracovat déle a s vyšší intenzitou. Vaše tréninky mohou být tvrdší a sportovní výkon vyšší.

 • Zvyšuje přenos kyslíku v těle
 • Tvrdší a vyšší sportovní výkony
 • Zvyšuje kapacitu červených krvinek
 • Zlepšuje svalový výkon
 • Podporuje rozšíření cév
 • Oddaluje únavu svalů a zajišťuje delší tréninkDoporučené dávkování: Užívejte 1x denně 2 tobolky před fyzickým výkonem.

Složení: Inosin, transparentní želatinová tobolka, Arginin HCL, kyselina askorbová, protispékavé látky: oxid křemičitý E551, stearát hořečnatý E470b.

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Nutriční informace

obsah v 1 tobolce

Obsah v dávce (2 tobolky)

Inosin                                        

400 mg

             800 mg

Arginine HCL

100 mg

200 mg

Vitamin C

 40 mg

  80 mg

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně