HMB MAXX 1500 - 240cps

Silný, přírodní stimulant k udržení svalové hmoty! Zvyšuje vytrvalostní výkon a maximální spotřebu kyslíku.

MAXXWIN

Dostupnost ve dnech:

399 Kč s DPH

Koupit

330 Kč bez DPH

HMB MAXX 1500

HMB MAXX 1500 se řadí mezi nejsilnější a zároveň bezpečné přírodní stimulanty! Zabraňuje úbytku svalové hmoty, zvyšuje výkon, maximální spotřebu kyslíku a působí i jako zdroj energie. Jedná se o metabolit větvené aminokyseliny L-leucinu, který hraje roli v syntéze bílkovin a přirozeně se v malém množství tvoří v lidském těle. HMB jako doplněk pro sportovce působí proti odbourávání svalové hmoty během intenzívního tréninku a přispívá její rychlejší regeneraci. Dále pak zvyšuje obranyschopnost organismu a působí jako zdroj energie v extrémních vypětích. Nyní už nebudete muset mít špatné svědomí např. na dovolené nebo při odpočinku, protože HMB MAXX 1500 zabrání úbytku vaší svalové hmoty!

 • Přírodní stimulant
 • Zabraňuje úbytku svalové hmoty
 • Zvyšuje vytrvalostní výkon
 • Působí jako zdroj energie
 • Zvyšuje maximální spotřebu kyslíkuDoporučené dávkování: Půl hodiny před tréninkem vezměte 3 tobolky a řádně zapít vodou nebo oblíbeným nápojem.

Složení: HMB Ca (Beta-hydroxy beta-metylbutyrát vápenatý), látky protispékavé: oxid křemičitý , stearát hořecnatý E470b.

Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost na obalu.

 

Nutriční informace

obsah v jedné tobolce

obsah v dávce (3 tobolky)

HMB Ca (Beta-hydroxy beta-metylbutyrát)

500 mg

1500 mg

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně